İş Anlayışımız & Bağlı Olduğumuz Değerler

İNSAN KAYNAKLARI

ONA TOBACCO

Sektörün parlayan değeri.

Markamızın başarısını
bağlı olduğumuz
değerlere borçluyuz.

En Değerli İnsan

Üretimin başlangıcında yer tutan çiftçilerimizden, operasyonel alanda çalışan ekip arkadaşlarımızdan yönetim kadromuza kadar kendi profesyonel alanında sorumluluk alan tüm ONA TOBACCO çalışanlarından öncelik olarak insani değerlere saygı duymalarını ve gözetmelerini bekliyoruz. Yürüttüğümüz tüm iş süreçlerinde rolü ne olursa olsun merkezimize insanı değerli bir varlık olarak ele alıyor ve kurumumuzca belirlenen kalite odaklarımızı ve değerlerimizi benimseyen bir ekiple çalışmayı önemsiyoruz.

Hedef Odaklı

Tüm ekip arkadaşlarımızın yeteneklerini ve markamızın gücünü ortaya çıkarmak için hedef odaklı yöntemler ve projeler geliştirirken, işimize değer katarak vizyonumuza giden yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Sürekli Araştırma & Geliştirme

Ülkemiz dünyanın en iyi şark tipi tütünlerinden öne çıkanlarını yetiştirmek için mükemmel bir iklime sahiptir. Bu şansımızı teknolojinin bize sunduğu yeni fırsatlarla avantajımıza çevirerek, yüksek donanımlı ürün geliştirme laboratuvarlarımızda sürekli olarak nargile tütünü araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütüyoruz.

Bize Katılmak İster Misiniz ?

ONA TOBACCO gelişmelerinden