Kuruluşumuz & Misyon ve Vizyonumuz & Değerlerimiz

ONA TOBACCO

ONA TOBACCO

Sertifikaları ve özenle geliştirilmiş ürün grubuyla sektörün parlayan değeri.

Kuruluş Hikayemiz

2018 Haziran’ında İzmir’de bulunan modern üretim tesislerimizde temellerini attığımız Ona Tütün ve Tütün Mamülleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ile Küresel dünya markası olma hedefi ile başlattığımız yolculuğumuzda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Modern ve yenilikçi yapımız, dünyanın her bir noktasında nargile tütünü tüketimine ilişkin araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle, teknolojik yenilikleri güncel olarak kullandığımız laboratuvar ortamında ürünlerimizin her birini titizlikle hazırlıyoruz.

Misyonumuz

Ona Tobacco Company olarak; araştırma ve geliştirme çalışmalarımızla; dünyanın en kaliteli tütünleri ve aromatik zenginliği yüksek ürünlerinden özel formülasyonlarla hazırladığımız nargile tütünlerimizin üretimini yapmak ve buna ek olarak, yeni bir çeşit geliştirmek ve halihazırda sunduğumuz ürünlerin fark yaratacak dokunuşları için aravermeksizin AR-GE çalışmalarımızı sürdürmeyi kendimize misyon edindik.

Vizyonumuz

Yüksek teknolojiyi referans alarak, kendi laboratuvarlarımızda özenle ürettiğimiz nargile tütünlerimizle, dünyanın fark yaratan, yenilikçi ve vazgeçilmez markalarından biri olarak tanınmayı hedefliyor, müşteri memnuniyetini merkez alan ürün ve politikalarla, hiçbir koşulda kalitesinden ödün vermeyen ve sektörün en çok sözü edilen markası olmayı istiyoruz.

Image

Farklı,

Yenilikçi,

Vazgeçilmez.

Kalite Odaklarımız

Marka değerimizi kalite odaklarımıza borçluyuz.

Kalitemizden ödün vermemek adına, tüm ekip arkadaşlarımızın benimsemesini istediğimiz, anlamlandırılmış ve net çerçevelenmiş kalite odaklarımıza bağlılık bizim için başarının kaçınılmaz bir parçası.

İnsan Odaklı

Kurduğumuz ilişkilerde ve üretim süreçlerimizde sorumlu olduğumuz herkese karşı insan odaklı politikalar izliyoruz.

Çevreye Duyarlı

Çevreye duyarlı atıkların, enerji kullanımının ve su tüketiminin azaltılmasını baz alan üretim süreçli geliştiriyoruz

Sorumluluk Sahibi

Sorumluluk bilincini büyüme stratejimizin bir parçası görerek, işimizin sorumluluğunu yerine getirmek üzere var gücümüzle çalışıyoruz.

Sürekli Gelişen

Sürekli gelişen teknolojiyi takip etmek, araştırma ve geliştirmeye bağlı kalmak, teknolojik gelişmeleri avantaja çevirmek bizim işimiz.

ONA TOBACCO gelişmelerinden